WSPARCIE SPRZEDAŻY


Posiadamy szeroki asortyment produktów, rozbudowaną sieć sprzedaży i znakomitą logistykę.

Gwarantujemy profesjonalne wdrożenie produktu i dystrybucję na terenie całej Polski.

Nasza oferta to jednak nie tylko produkt, poznaj nasze dwa programy, które
są idealnymi kandydatami do wsparcia Twojej sprzedaży!

Jesteśmy autorem innowacyjnego projektu Takie Zdrowe, który przybiera kształt strefy produktów ze zdrową żywnością, dostępny w sklepach w całej Polsce. Bazując na europejskich trendach
zauważamy doskonałe perspektywy na udział zdrowej żywności w rynku.

Projekt Takie Zdrowe powstał w odpowiedzi na potrzeby zarówno sklepów jak i konsumentów.
Podstawowym warunkiem, który musi spełnić sklep aby zaangażować się w ten projekt jest zaufanie naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w skomponowaniu najlepszej oferty zdrowej żywności.
Nasz sposób pracy to nie tylko branding stref regałowych ale przede wszystkim skomponowanie atrakcyjnego asortymentu, czytelnej ekspozycji, efektywne wsparcie
marketingowe
oraz szkolenia sprzedażowe.

Co oferujemy?

  • Dobierzemy dobrze rotujący asortyment
  • Przygotujemy profesjonalny planogram
  • Zwymiarujemy i zaprojektujemy strefę
  • Zapewnimy atrakcyjny branding
  • Ustawimy funkcjonalnie produkty
  • Przeprowadzimy szkolenia personelu
  • Wypromujemy twój sklep
  • Zapewnimy opiekę naszego doradcy

Prowadzisz swój sklep, a może zastanawiasz się nad tym jak zacząć
swoją przygodę ze zdrową żywnością?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – zapraszamy Cię do współpracy.

Apteczka Zdrowia to program, dzięki któremu nasi Partnerzy otrzymują indywidualną strefę ekspozycyjną z lekami i suplementami diety wydawanymi bez recepty. Dzięki kompleksowej opiece merytorycznej farmaceuty, program Apteczka Zdrowia, pomaga naszym Partnerom przejść przez proces wdrożenia produktów OTC do swojej oferty. Nasi Partnerzy otrzymują specjalistyczną opiekę handlową, która zaaranżuje odpowiednio miejsce ekspozycji leków i suplementów zgodną z dobrą praktyką obrotu lekiem. Nasze strefy ekspozycyjne to pewność zgodności i aranżacji
asortymentu z wytycznymi inspektoratu farmaceutycznego.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Apteczce Zdrowia?
Napisz do Nas wiadomość!

E-mail: kontakt@merkurysa.pl

Sprawdź, co zyskujesz pracując z Nami!

Rozbudowana sieć sprzedaży
Dostarczamy produkty do ok. 30 000 odbiorców w kanale tradycyjnym, nowoczesnym, aptecznym i e-commerce. Nasz zespół sprzedaży liczy ponad 100 przedstawicieli handlowych oraz 12 regionalnych kierowników sprzedaży. Posiadamy specjalistów w handlu zdrową żywnością, kosmetyków oraz leków i suplementów diety.

Znakomita logistyka
Posiadamy dwa nowoczesne magazyny zlokalizowane w Białymstoku, o łącznej powierzchni magazynowej 6 500 m2.
Nasz magazyn centralny, to magazyn wysokiego składowania, wyposażony w automatyczne systemy przechowywania i transportowania, oraz narzędzia służące do optymalizacji działań i procesów magazynowych.

Ponad 7 000 produktów w ofercie
Oferujemy niezwykle szeroki asortyment produktów obejmujących: zdrową żywność, kosmetyki, leki i suplementy diety. Współpracujemy z producentami z całego świata, posiadamy w ofercie ok. 400 marek, z czego 20 w ekskluzywnej dystrybucji.

Gwarancja bezpiecznych zakupów
Dysponujemy odpowiednią powierzchnią magazynową do przechowywania leków i produktów spożywczych oraz specjalnie przystosowaną flotę. Współpracujemy z Hermes i wszystkie należności ubezpieczamy. Posiadamy system elektronicznej wymiany dokumentów z klientami – zamówienia, FV, KFV w formacie dostosowanym do potrzeb klienta oraz kompleksową obsługę EDI.

Programy promocyjno-sprzedażowe
Naszym Partnerom oferujemy dwa autorskie programy: Takie Zdrowe oraz Apteczka Zdrowia, które stanowią doskonałe rozwiązanie dla sklepów chcących, w jednym miejscu, wyeksponować zdrową żywność lub leki wydawane bez recepty i suplementy diety. Posiadamy gotowe rozwiązania, jak również przygotowujemy indywidualną strefę ekspozycyjną.

Konferencje, targi, szkolenia
Umożliwiamy Partnerom wzięcie udziału
w corocznej, organizowanej przez nas konferencji, na której dajemy możliwość bezpośredniej prezentacji swojej oferty dla wszystkich działów sprzedaży. Organizujemy cykliczne szkolenia produktowe uzupełniające wiedzę przedstawicieli handlowych, na które zapraszamy naszych dostawców. Uczestniczymy w targach branżowych, gdzie prezentujemy produkty z naszej oferty.

Wsparcie merytoryczne
Zapewniamy opiekę merytoryczną oraz zgodność aranżacji asortymentu z obecnie obowiązującymi normami prawnymi. Zatrudniamy farmaceutę, dietetyków, kosmetologa, prawników oraz technologów żywności, którzy służą wiedzą ekspercką.

Nowoczesna platforma zakupowa B2B
E-commerce to jeden z najsilniejszych trendów w handlu, w który doskonale się wpisujemy. Umożliwiamy dokonywanie zakupów za pomocą nowoczesnej platformy b2b dostępnej online, dzięki której nasi Partnerzy mogą składać zamówienia 24 godziny na dobę, w dogodnym dla nich miejscu i czasie. Mogą także dzięki temu skorzystać z wielu korzystnych ofert limitowanych, jak też dedykowanych specjalnie dla nich.

Narzędzia wspierające sprzedaż
Wydajemy comiesięczny informator handlowy, który zawiera kompleksową ofertę produktów, atrakcyjne promocje i rabaty, jak również coroczny katalog produktowy, zawierający pełną ofertę handlową. Jesteśmy autorem rozwiązań dla sklepów, wokół których kreujemy działania wspierające sprzedaż.

W dbałości o Klienta końcowego
Za pomocą zróżnicowanych kanałów przekazu docieramy do klientów z informacją na temat marek i produktów. Chcemy, aby nasze produkty wzbudzały zaufanie Konsumentów i były ich co raz częstszymi wyborami na półkach sklepowych. Dodatkowo dzięki naszym programom, nasi Partnerzy otrzymują szereg benefitów również dla klienta końcowego.