POZNAJ NAS

Jesteśmy liderem

 

Już prawie od 20 lat dostarczamy na rynek produkty, które służą zdrowiu naszych konsumentów. Dążymy do tego, aby klienci mieli różnorodny wybór takich produktów, które
w codziennym życiu łączą i będą łączyły różne pokolenia.

Jako hurtownia B2B, jesteśmy liderem w dystrybucji zdrowej żywności oraz największym w Polsce dystrybutorem leków na rynku pozaaptecznym. Dostarczamy produkty do 30 000 odbiorców w rynku nowoczesnym, tradycyjnym, aptecznym oraz e-commerce.

Dla naszych Partnerów biznesowych chcemy być wsparciem i inspiracją. Gwarantujemy profesjonalne wdrożenie produktu, magazynowanie i dystrybucję na rynku polskim. Jesteśmy autorem nowoczesnych rozwiązań dla sklepów, dzięki którym nasi Partnerzy mają zapewnione kompleksowe działania promocyjno – sprzedażowe.

Nasze wartości

LUDZIE

Jesteśmy zespołem kreatywnych, zaangażowanych, wyróżniającym się pasją oraz profesjonalizmem ludzi, który swoją siłę czerpią z wiedzy i nabytego doświadczenia.

PARTNERSTWO

Nasze relacje z Partnerami budujemy w oparciu o długotrwałe relacje, wspólne cele
i wartości. Partnerstwo to dla nas podstawa
w tworzeniu relacji biznesowych.

BIZNES

Profesjonalizm i rozwój są kluczowe we wspólnym prowadzeniu działań. Do każdego projektu podchodzimy z najwyższą jakością, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.

Dlaczego Merkury?

Jesteśmy doświadczoną i stabilną firmą, która dzięki dobremu zarządzaniu i nieustannemu rozwojowi zbudowała pozycję lidera w dystrybucji zdrowej żywności oraz leków i suplementów diety na rynku pozaaptecznym.

Posiadamy największą i zróżnicowaną ofertę, która obejmuje: zdrową żywność, leki i suplementy diety, a także artykuły do gospodarstwa domowego. Nasza oferta, to odpowiedź na wszystkie potrzeby współczesnego Klienta.

Dzielimy się wiedzą ekspercką. Zatrudniamy specjalistów ds. żywności, dietetyków, farmaceutów i kosmetologów oraz prawników. Nasi eksperci dbają o przestrzeganie dobrych praktyk obrotu produktami, jak również służą wsparciem merytorycznym.

Tworzymy mechanizmy wspierające sprzedaż. Naszym Partnerom oferujemy dwa programy promocyjno – sprzedażowe: Takie Zdrowe i Apteczka Zdrowia. Program Takie Zdrowe, to szansa do wyeksponowania zdrowej żywności na półkach Naszych Klientów, a Apteczka Zdrowia, to wyselekcjonowanie produktów, które są najbardziej istotne bez względu na sezonowość.

Stawiamy na rozwój. Inwestujemy w pracowników, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Wdrażamy także nowoczesne systemy logistyczne i magazynowe, usprawniające realizację zamówień oraz pracę magazynów i zespołów.

Gwarantujemy profesjonalne wdrożenie produktu, magazynowanie i dystrybucję na rynku polskim. Dysponujemy specjalistyczną powierzchnią magazynową do przechowywania leków i produktów spożywczych oraz odpowiednio przystosowaną flotę.

Nasza historia