Obchodzimy 15 lat Merkury SA

cze 11, 2019

W sobotę 8.06, firma Merkury SA świętowała 15-lecie swojego powstania. Niemal 300 pracowników z całej Polski i kilkudziesięciu dostawców  bawiło się z nami tego dnia. Obchody rozpoczęliśmy w Operze i Filharmonii Podlaskiej, a następnie spotkaliśmy się na wielkiej gali zorganizowanej w Hotelu Gołębiewskim.

Merkury SA ma już 15 lat – i jest to dla Nas okazja do świętowania! W związku z ttym do Białegostoku przyjechali pracownicy firmy z całej Polski. Swoją obecnością zaszczycili nas również dostawcy, którzy przyjechali do Nas z różnych stron.

Obchody rozpoczęły się w Operze i Filharmonii Podlaskiej, gdzie specjalnie dla pracowników i przyjaciół Merkurego zagrany został, „Upiór w operze” Andrew Lloyd Webbera, który zachwycił wszystkich uczestników.

Następnie wszyscy przenieśli się do Hotelu Gołębiewskiego, gdzie odbyła się gala, podczas której Prezes Zarządu, Tadeusz Pawłowski, zaprosił wszystkich na sentymentalną podróż po historii firmy oraz nakreślił kierunek, w którym spółka będzie podążać.

W dalszej części gali za wielkoduszność zarządowi firmy dziękował ojciec Edward Konkol. Nie obyło się również bez podziękowania pracownikom, którzy w Merkurym są najdłużej. Wyróżniona została też Barbara Zalewska, której wielkie serce przyczyniło się do zebrania ogromnej kwoty pieniędzy na operację dziecka jednego z naszych pracowników. Głos zabrali także producenci, którzy niejednokrotnie chwalili innowacyjność i sposób działania przedsiębiorstwa.

Dziękujemy wszystkim, którzy w ciągu tych 15 lat w mniejszym lub większym stopniu przyczynili się do budowy firmy Merkury SA.

Konferencja Sprzedaży Merkury 2023

Konferencja Sprzedaży Merkury 2023

W trosce o rozwijanie swoich kompetencji, Merkury SA zorganizowało kolejną edycję Konferencji Sprzedaży. To inspirujące spotkanie przedstawicieli handlowych i dostawców, jak zawsze przyniosło wiele pozytywnych doświadczeń. Wydarzenie okazało się doskonałą okazją do...

czytaj dalej
Liguori – nowa marka ekskluzywna w ofercie!

Liguori – nowa marka ekskluzywna w ofercie!

Mamy przyjemność poinformować, że nowym członkiem rodziny produktów w ekskluzywnej dystrybucji Merkury, zostaje Liguori! Bardzo cieszymy się z tego powodu, ponieważ misja, którą kieruje się włoski Producent jest zbieżna z naszymi założeniami. Naszym celem jest...

czytaj dalej
Marcowy Vege Weekend w Carrefour!

Marcowy Vege Weekend w Carrefour!

W drugiej połowie marca intensywnie pracowaliśmy przy współpracy z siecią Carrefour.  Mieliśmy okazję do wzięcia udziału w akcji Vege Weekend, której głównym celem było zorganizowanie degustacji produktów wegańskich. Stanowiło to dla nas świetną okazję do...

czytaj dalej