Konferencja Sprzedaży Merkury 2023

wrz 20, 2023

W trosce o rozwijanie swoich kompetencji, Merkury SA zorganizowało kolejną edycję Konferencji Sprzedaży. To inspirujące spotkanie przedstawicieli handlowych i dostawców, jak zawsze przyniosło wiele pozytywnych doświadczeń. Wydarzenie okazało się doskonałą okazją do prezentacji nowych produktów oraz poszerzenia wiedzy na temat sprzedaży i zarządzania markami ekskluzywnymi.

Konferencja Sprzedaży Merkury SA 2023 zgromadziła wiele czołowych przedstawicieli handlowych i dostawców, którzy współpracują z nami na co dzień. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w różnorodnych prezentacjach i warsztatach, które miały na celu rozwijanie umiejętności sprzedażowych oraz pozyskiwanie wiedzy na temat najnowszych trendów rynkowych.

Jednym z głównych punktów programu Konferencji Sprzedaży Merkury SA 2023 były prezentacje nowych produktów i usług oferowanych przez firmę. Dla dostawców była to doskonała okazja, aby zaprezentować swoje innowacyjne rozwiązania oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe. Prezentacje te dostarczyły inspiracji i wzbudziły zainteresowanie uczestników, zachęcając ich do rozważenia nowych możliwości współpracy.

Ponadto, na konferencji odbyło się również specjalne szkolenie dla przedstawicieli handlowych. W ramach tego szkolenia omawiane były techniki sprzedażowe, zarządzanie klientami oraz budowanie trwałych relacji biznesowych. Ekspertów z branży dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, co stanowiło cenny wkład w rozwijanie kompetencji uczestników.

Konferencja Sprzedaży Merkury SA 2023 była także doskonałą okazją do networkingu i wymiany doświadczeń. Uczestnicy mieli możliwość nawiązania kontaktów biznesowych, dzięki czemu będą mogli lepiej współpracować w przyszłości. To nie tylko inspirujące spotkanie, ale także szansa na dalszy rozwój biznesowy.

Podsumowując, Konferencja Sprzedaży Merkury SA 2023 była wydarzeniem, które dostarczyło uczestnikom nie tylko inspiracji, ale także konkretnych narzędzi i wiedzy niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie sprzedaży. Spotkanie przedstawicieli handlowych i dostawców, prezentacje nowych produktów, szkolenia i możliwość networkingu sprawiły, że to wydarzenie z pewnością zostanie długo zapamiętane jako ważne i wartościowe dla branży.

Liguori – nowa marka ekskluzywna w ofercie!

Liguori – nowa marka ekskluzywna w ofercie!

Mamy przyjemność poinformować, że nowym członkiem rodziny produktów w ekskluzywnej dystrybucji Merkury, zostaje Liguori! Bardzo cieszymy się z tego powodu, ponieważ misja, którą kieruje się włoski Producent jest zbieżna z naszymi założeniami. Naszym celem jest...

czytaj dalej
Marcowy Vege Weekend w Carrefour!

Marcowy Vege Weekend w Carrefour!

W drugiej połowie marca intensywnie pracowaliśmy przy współpracy z siecią Carrefour.  Mieliśmy okazję do wzięcia udziału w akcji Vege Weekend, której głównym celem było zorganizowanie degustacji produktów wegańskich. Stanowiło to dla nas świetną okazję do...

czytaj dalej
Konferencja sprzedażowa Merkury 2022

Konferencja sprzedażowa Merkury 2022

We wrześniu 2022 roku mieliśmy przyjemność zorganizowania trzydniowej konferencji sprzedażowej! W wydarzeniu wzięli udział nie tylko pracownicy naszej firmy, ale także bardzo wielu naszych Dostawców i Producentów. Dzięki temu mieliśmy niepowtarzalną okazję do...

czytaj dalej