Żele antybakteryjne, płyny dezynfekujące, maski, przyłbice już w naszej ofercie - Merkury S.A. - Dystrybutor i importer, ponad 450 marek w ofercie.

Aktualności


Żele antybakteryjne, płyny dezynfekujące, maski, przyłbice już w naszej ofercie

Gdyby ktoś niedawno powiedział, że większość świata zostanie poddana kwarantannie w domu, że kraje Unii Europejskiej zamkną swoje granice i że gospodarka znacznie zwolni, wielu uznałoby go za szalonego. Ale rzeczywistość często przerasta scenariusze filmowe. Dzisiaj wszyscy walczymy z niewidzialnym wrogiem – wirusem COVID-19.

Na szczęście Merkury SA, wiodący Polski importer i dystrybutor kosmetyków, naturalnej żywności, leków i suplementów diety oraz innych produktów FMCG posiada w swojej ofercie narzędzia do walki z Koronawirusem.

Żele antywirusowe z zawartością alkoholu powyżej 70%, przemysłowe płyny dezynfekcyjne, środki do czyszczenia powierzchni i maszyn przemysłowych, maseczki jednorazowe, przyłbice, rękawiczki i wiele więcej – to wszystko jest już dostępne.

Warto również dodać, że wiele z oferowanych przez nas towarów jest również przeznaczone na eksport i są one zgodne ze wszystkimi dotychczasowymi regulacjami prawnymi.

Zainteresowanych zapraszamy do składania zapytań ofertowych.