Nowość w ofercie. Soki Drwala. Naturalna siła smaku. - Merkury S.A. - Dystrybutor i importer, ponad 450 marek w ofercie.

Aktualności


Nowość w ofercie. Soki Drwala. Naturalna siła smaku.

Właściciele firmy Sok Drwala wpadli na pomysł pomysł aktywacji rodzinnych tradycji sadowniczych z okolic słynącego z najlepszych w świecie jabłek Grójca. Efekt końcowy tego przedsięwzięcia to  pyszne i zdrowe soki. Od grudnia 2016r. Sok Drwala coraz śmielej odwiedza okoliczne restauracje, bary, sklepy ze zdrową żywnością oraz bardziej prestiżowe sklepy ogólnospożywcze zdobywając uznanie wśród poszukiwaczy wyszukanych smaków.

 

Zobacz pełną ofertę Soków Drwala >>

Wybrane z oferty:

 

1. Jabłko >>

Klasycznie doskonały sok jabłkowy skomponowany z trzech odmian jabłek.Według dorosłych najlepiej smakuje schłodzony, według najmłodszych jest najlepszy w każdej postaci! O bogactwie, które drzemie w jabłku napisano już tysiące prac naukowych, dlatego nikogo nie dziwi, obecność witamin A, D, E, K, B oraz bardzo dużej ilości C !

 

2. Aronia – jabłko >>

Mix soku jabłkowego z sokiem z najstaranniej dobranych jagód aronii czarnoowocowej. Gorycz aronii przełamuje słodycz jabłka tworząc doskonałą kompozycję dla wytrawnych smakoszy. Aronia, bogata w witaminę P, szczególnie polecana jest osobom cierpiącym na nadciśnienie, miażdżycę, nowotwory i schorzenia oczu.

 

3. Gruszka – jabłko >>

To doskonała mieszanka składająca się w 50% z jabłek oraz 50% z gruszek. Jest delikatny i subtelny. Bogata w fosfor, wapń, magnez, sód, miedź, żelazo, bor oraz jod gruszka działa także znakomicie na układ pokarmowy oraz ciśnieniowy naszych organizmów. Mało kto wie, że gruszka także znakomicie pobudza nasz mózg do pracy !