Actus

Actus Pharma to nowoczesne przedsiębiorstwo produkcji farmaceutycznej oparty na polskim kapitale. Działa na rynku aptecznym i masowym. Jest to zespół specjalistów którzy zdobyli doświadczenie zarówno w firmach farmaceutycznych jak i na rynku FMCG. Zajmuje się kompleksową usługą projektowania, tworzenia dokumentacji i wytwarzania produktów farmaceutycznych opatrzonych logo partnerów handlowych. Współpracuje z wiodącymi dystrybutorami produktów farmaceutycznych na polskim rynku. Produkty można znaleźć w dobrych aptekach oraz wybranych sieciach handlowych.

ZOBACZ PRODUKTY

Aflofarm

Aflofarm to polska firma, działająca w branży farmaceutycznej. Obecnie firma zajmuje 1. miejsce w Polsce w kategorii produktów dostępnych bez recepty. Celem Aflofarmu jest dostarczanie Klientom skutecznych, a zarazem bezpiecznych produktów po przystępnej cenie. Firma poszukuje innowacyjnych rozwiązań, które mogą wywierać realny wpływ na życie ludzi. W celu zwiększenia dostępu pacjenta do bezpiecznych i skutecznych farmakoterapii jako pierwsi, wprowadzili a polski rynek przeciwbólowy i przeciwzapalny produkt leczniczy Opokan, tabletki, 7,5 mg (meloxicam) w kategorii leków dostępnych bez recepty (OTC).

ZOBACZ PRODUKTY

Bayer

Bayer to  światowej klasy innowacyjna spółką o ponad 150-letniej historii. Działającą przede wszystkim w dziedzinie opieki zdrowotnej i rolnictwa. Produkty pozwalają odpowiadać na największe  wyzwania  w trudnych czasach, w których żyjemy.  Bayer poprawia jakość życia ludzi poprzez leczenie chorób i łagodniejszy ich przebieg. Produkty marki Bayer pomagają zapewnić bezpieczne, wysokiej jakości produkty spożywcze, pasze oraz surowce roślinne. Działalność badawczo-rozwojowa opiera się na głębokim zrozumieniu procesów biochemicznych zachodzących w żywych organizmach.

ZOBACZ PRODUKTY

Colfarm

Colfarm to nowoczesne polskie przedsiębiorstwo produkcji farmaceutycznej. Od kilkunastu lat nieustannie zdobywa doświadczenie w sektorze ochrony zdrowia. Dynamicznie rozwijaja technologię produkcyjną w segmencie suplementów diety i leków OTC. COLFARM S.A. W firmie COLFARM dba się o najwyższe standardy produkcyjne. wdrożony System Zapewnienia Jakości oparty na zasadach GMP (Good Manufacturing Practice) oraz wymaganiach systemu HACCP wg Codex Alimentarius stanowi gwarancję, że produkty są najwyższych standardów.

ZOBACZ PRODUKTY

Glaxo

Glaxo to brytyjski koncern farmaceutyczny.  Firma prowadzi działalność badawczą i rozwojową w zakresie badań klinicznych nad nowymi lekami i szczepionkami.  Główny segment produktów farmaceutycznych to leki wykorzystywane w leczeniu wielu chorób ostrych i przewlekłych. Zajmuje wiodącą pozycję na rynku chorób układu oddechowego i HIV. Segment szczepionek dostarcza ponad 2 miliony dawek szczepionek dla dzieci, młodzieży, dorosłych i podróżnych.

ZOBACZ PRODUKTY

Hasco-Lek

Hasco-Lek S.A. koncentruje się na wytwarzaniu produktów leczniczych, suplementów diety, wyrobów medycznych oraz kosmetyków. Asortyment obejmuje ponad 400 produktów. W ofercie znajduje się wiele znanych marek: Ibum, Ulgix, DIH, Mel, Gripblocker, Hascovir, Hascosept, Valused czy Juvit. Firma zajmuje się również produkcją kontraktową i kompleksową obsługą klientów zewnętrznych z rynku farmaceutyków i dodatków do żywności.

ZOBACZ PRODUKTY

Look Pharm

Look Pharm to marka oferującą suplementy diety, m.in. błonniki, oleje, soki i zioła. Część produktów wyróżnia się także certyfikatem ekologicznym. Ofertę ziół, to między innymi: czystek, melisa, morwa biała, gojnik. Na wzmacnianie i odporność suplementy diety: sok z aceroli, sok z aronii czy sok z czarnego bzu.

ZOBACZ PRODUKTY

Omega Pharma

Omega Pharma powstała w 1987 r. w Belgii. Koncentruje się na sprzedaży preparatów OTC czyli sprzedawanych bez recepty tzn. suplementach diety, wyrobach  medycznych i kosmetykach. Produkty, które oferują  powstają u renomowanych producentów w fabrykach na całym świecie. Skuteczność preparatów potwierdzają badania naukowe. Szeroka oferta produktów zawiera między innymi takie preparaty  jak: Lactacyd, Capivit, c Sebidin, Tymianek i Podbiał, Dermosan, Vitaminum A+.

ZOBACZ PRODUKTY

Polpharma

Polpharma to największy polski producent leków i lider polskiego rynku farmaceutycznego. Aktywnie działa na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej. Polpharma wytwarza leki wydawane na receptę i stosowane w lecznictwie zamkniętym. Posiada wiodący udział w kluczowych obszarach terapeutycznych w Polsce. Specjalizujemy się w kardiologii, gastroenterologii i neurologii. Znaczącą część portfela produktowego stanowią leki dostępne bez recepty (OTC).

ZOBACZ PRODUKTY

Quisser

firma Queisser Pharma, posiada w swojej ofercie  wiodące marki. Doppelherz, to marka preparatów wspomagająca utrzymanie zdrowia, przeznaczonych dla osób, które dbają o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Protefix do mocowania i pielęgnacji protez zębowych. Fresh natura zwalczająca przykry zapach z ust i zapach ciała.  Firma  Quisser Pharma jest symbolem troski i dbałości o zdrowie. Opracowuje i produkuje szeroką gamę produktów klasy Premium służących ochronie zdrowia.

ZOBACZ PRODUKTY

Reckitt Benckiser

RB (Reckitt Benckiser) to światowy lider w branży zdrowie i higiena, produkujący domowe środki czystości, środki higieny osobistej i ochrony zdrowia. Wiodące marki firmy na całym świecie, to m.in. Vanish, Airwick, Durex, Finish, Woolite, Cilit Bang, Strepsils i Nurofen. Fabryka w Nowym Dworze Mazowieckim jest największą fabryką RB na świecie, gdzie z linii produkcyjnych wychodzą produkty z kategorii środków do automatycznego zmywania naczyń, prania i pielęgnacji oraz czyszczenia powierzchni i tkanin.

ZOBACZ PRODUKTY

Teva

Leki TEVA to produkty bez recepty w przystępnej cenie. Produkty  to gama 30 preparatów sprawdzonych, dostępnych bez recepty. Jest to marka, która działa w 5 głównych obszarach dolegliwości: przeziębienie, grypa i kaszel, ból, trawienie, układ krążenia, witaminy i minerały na prawie 50 wskazań. Pod względem jakości i skuteczności zawartej w nich substancji czynnej, są bliźniaczo podobne do leków innych producentów.. To wysoka jakość i bezpieczeństwo działania w lepszej cenie.

ZOBACZ PRODUKTY

USP Zdrowie

Grupa USP jest liderem segmentu OTC polskiego sektora farmaceutycznego. Jest  największą w Polsce firmą farmaceutyczną w segmencie leków dostępnych bez recepty (OTC). W asortymencie USP znajduje się ponad 100 produktów. Marki produktów należących do USP są w Polsce powszechnie rozpoznawalne. Reprezentują takie marki jak: Apap, Ibuprom, Gripex, Vigor czy Stoperan.
ZOBACZ PRODUKTY