Przedstawiciel Handlowy (woj. pomorskie)

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • budowanie i utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z obecnymi Klientami,
  • negocjowanie warunków współpracy,
  • windykacja należności,
  • aktywna sprzedaż produktów dostępnych w ofercie,
  • dbanie o prawidłową ekspozycję produktów,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz wysokie zaangażowanie w pracę,
  • samodzielność w działaniu oraz determinacja do osiągnięcia celów sprzedażowych,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • uczciwość i odpowiedzialność za powierzone mienie i zadania,
  • punktualność, rzetelność, dyspozycyjność,
  • znajomość topografii województwa,
  • obsługa telefonu z Androidem (system obsługiwany w trakcie pracy),
  • dobra obsługa komputera: poczta, Excel (raporty w tabelach),
  • czynne prawo jazdy kat. B, bezkolizyjna jazda.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, na pełny etat, pakiet medyczny,
  • stabilną pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz awansu,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon),
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz miłą atmosferę.
 Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MERKURY S.A. z siedzibą w Białymstoku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Niniejsza zgoda obejmuje wszelkie formy przetwarzania do celów związanych z rekrutacją zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.