Dyrektor marketingu (Białystok)

Zakres zadań na oferowanym stanowisku obejmuje:

  • kierowanie i koordynowanie prac zespołu marketingowego,
  • współtworzenie krótko- i długoterminowego planu pracy Działu Marketingu,
  • przygotowywanie, wdrażanie oraz monitorowanie działań marketingowych,
  • badanie i analizowanie rynku w celu właściwego wykorzystania możliwości biznesowych oraz monitoringu konkurencji,
  • planowanie i koordynacja kampanii promocyjno-reklamowych,
  • współpracę i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami i klientami, rozliczanie zobowiązań w zakresie działań marketingowych,
  • współpraca z agencjami zewnętrznymi w zakresie działań promocyjnych,
  • kształtowanie właściwej komunikacji wewnętrznej, współpraca z działem sprzedaży w zakresie planowania działań wspierających,
  • nadzór nad organizacją spotkań, szkoleń, konferencji, targów oraz innych eventów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 3 letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dziale marketingu (mile widziane w branży FMCG),
  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe (kierunek: zarządzanie, marketing, reklama),
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • wysokich zdolności organizacyjnych, komunikacyjnych i analitycznych,
  • bardzo dobrej umiejętności obsługi pakietu Ms Office (Word, Excel, Power Point),
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników,
  • zaangażowania i entuzjazmu,
  • czynnego prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • możliwość kreowania swojego stanowiska pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę kontraktową (do wyboru),
  • pakiet benefitów, w tym opiekę medyczną oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • realizację zadań w ambitnym i nastawionym na sukces zespole,
  • otwartość na pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • ambitną i kreatywną pracę oraz możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z dopisaniem następującej klauzuli : “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”