Kupuj i Pomagaj - Merkury S.A. - Dystrybutor i importer, ponad 450 marek w ofercie.

Aktualności


Kupuj i Pomagaj

Fundacja Pomaganie jest trendy we współpracy z firmą “Todos” oraz firmą Merkury S.A. jako pierwsi w Polsce wprowadzili do sieci handlowych oraz sklepów tradycyjnych serię naturalnych produktów. Celem Fundacji jest nie tylko przyzwyczajenie Polaków do zdrowego trybu życia, ale też do tego by pomagać globalnie i lokalnie! Głównym celem jest jednak wspieranie fundacji, która w ramach projektu przekazuje aż 75% zysków ze sprzedaży. Każda lokalna społeczność może pomagać w trakcie codziennych zakupów, a za otrzymane fundusze realizować swoje planowane zadania. Firma Merkury S.A. wspiera fundację i posiada w swoim asortymencie produkty marki Babu.

Kupując raz pomagasz trzykrotnie

50% zysków przekazywane jest na lokalne potrzeby w danym mieście

25% za pośrednictwem doktora Zbigniewa Kurpika trafia do Ugandy, gdzie pod nadzorem słynnego Ojca Johna Boshoboro budowany jest sierociniec wraz ze szpitalikiem dla afrykańskich kobiet   i dzieci.

25% zysków jest przekazanych na budowanie świadomości na temat autyzmu w Polsce.

Fundacja wspólnie z firmą Merkury S.A. uczestniczy w wielu imprezach  promujących “Dzień zdrowego trybu życia”  Największą atrakcję tych wydarzeń jest maskotka  fundacji Duszek Babu, który zawsze zdobywa sympatię najmłodszych. Świetnie bawią się dzieci, dorośli, zapraszani goście i przyjaciele firmy Merkury S.A.

Twarzą fundacji jest znany aktor Mikołaj Krawczyk, który wciela się w rolę kasjera i zaprasza do zakupów zdrowych słodyczy, ciasteczek i innych produktów, które marka Babu posiada w ofercie. Aktor zachęca do wspólnego zdjęcia z jego autografem.

Fundacja jest z nami również na spotkaniach i szkoleniach z pracownikami. firmy Spotkanie pracowników firmy Merkury S.A. które odbyło się w dniach 29-30 września 2017r. była doskonała okazją do wspierania idei „Pomaganie jest trendy. Mikołaj Krawczyk wraz zespołem Rocoholik uprzyjemnił uroczystą kolację naszym pracownikom i firmom, które wspólnie z nami uczestniczyły w warsztatach oraz szkoleniach.

Jak pomagać?

Możesz również zostać Mecenasem Dobroczynności. Są sposoby pomagania do których nie potrzebujesz pieniędzy, a jedynie poświęcisz kilka minut  swojego czasu.

Wejdź na stronę www.pomaganiejeattrendy.com.pl/#dzialaja-z-nami

  1. Oglądaj video i kliknij w paski reklamowe. Dzięki temu wygenerowane pieniądze wesprą konto fundacji. Udostępniaj filmy na swoich serwisach społecznościowych
  2. Kup koszulkę Duszka BABU na stronie deseo-online.com.
  3. Zorganizuj Festiwal w swoim mieście.

Liczymy na Państwa wsparcie. Firma Merkury S.A. Zaprasza do wspólnego pomagania.