Merkury S.A. po raz kolejny wspiera „Stowarzyszenie Droga" - Merkury S.A. - Dystrybutor i importer, ponad 450 marek w ofercie.

Merkury S.A. po raz kolejny wspiera „Stowarzyszenie Droga”


Merkury S.A. po raz kolejny wspiera „Stowarzyszenie Droga”

W ramach realizacji projektu „Odbudować rodzinę”  Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Droga w dniach 25 sierpień -1 wrzesień 2018 r. organizuje nieodpłatny wypoczynek rodzinny w Jastarni dla rodziców i dzieci  z Białegostoku  oraz gminy Dobrzyniewo Duże, Juchnowiec Kościelny, Narew .Pragniemy zabrać ze sobą od 80- 100 rodzin w tym 120-150 dzieci. Dzięki temu wyjazdowi stworzymy dzieciom warunki i atmosferę do wzajemnej integracji. Pomożemy w ten sposób przezwyciężyć im poczucie niższości. W trakcie wyjazdu rodzice i dzieci będą brać  udział w terapii, zajęciach tematycznych, ogólnorozwojowych.

W czasie, kiedy dorośli będą  podnosić swoje kompetencje wychowawcze, ich dzieciom zapewnimy opiekę przez wykwalifikowaną kadrę. W trakcie pobytu w Jastarni będziemy uczyć dzieci odpowiedzialności, kultury, historii, życzliwości wobec drugiego człowieka oraz modlitwy. Wyjazd ten jest dla niektórych dzieci jedyną taką formą wypoczynku w czasie wakacji. Podczas tego pobytu dzieci przeżyją wiele atrakcji, będzie to między innymi: wyjazd do Fokarium w Helu, Lunapark we Władysławowie, Oceanarium w Gdyni. Oprócz rozrywki dla ciała, dzieci będą brać udział w celebracji Mszy Świętej oraz w wspólnych śpiewach. Organizowane będą także zawody sportowe, konkursy talentów, karaoke, zajęcia z rękodzieła i inne zabawy.

Jest to także czas dla rodziny, bez domowych obowiązków, pośpiechu –  okazją do wzmacniania relacji.

Firma Merkury S.A. jak co roku zadeklarowała pomoc i wsparcie finansowe w organizację akcji „Odbudować rodzinę”

Życzymy udanego wypoczynku.