Pomagamy - Merkury S.A. - Dystrybutor i importer, ponad 450 marek w ofercie.

Firma


Sztafeta maratońska z zespołem Merkury S.A.

W dniu 10 czerwca 2018 w Białymstoku dobyła się impreza Electrum Ekiden – sztafeta maratońska, w której po raz pierwszy w historii naszej firmy wystartował nasz zespół. Biorąc udział w sztafecie pomogliśmy Fundacji „Pomóż Im” – Hospicjum dla Dzieci. Część z opłat startowych jest przeznaczana na potrzeby Hospicjum dla Dzieci! Za wsparcie finansowe dla Hospicjum wielkie podziękowanie ZARZĄDOWI.

Świetnie się bawiliśmy, zajęliśmy 130 miejsce na 229 drużyn. W następnym roku też startujemy!!!

(więcej…)


Merkury S.A. po raz kolejny wspiera „Stowarzyszenie Droga”

W ramach realizacji projektu „Odbudować rodzinę”  Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Droga w dniach 25 sierpień -1 wrzesień 2018 r. organizuje nieodpłatny wypoczynek rodzinny w Jastarni dla rodziców i dzieci  z Białegostoku  oraz gminy Dobrzyniewo Duże, Juchnowiec Kościelny, Narew .Pragniemy zabrać ze sobą od 80- 100 rodzin w tym 120-150 dzieci. Dzięki temu wyjazdowi stworzymy dzieciom warunki i atmosferę do wzajemnej integracji. Pomożemy w ten sposób przezwyciężyć im poczucie niższości. W trakcie wyjazdu rodzice i dzieci będą brać  udział w terapii, zajęciach tematycznych, ogólnorozwojowych.

(więcej…)


Spektakl Świąteczny w Operze Podlaskiej.

Firma Merkury S.A. zorganizowała spotkanie świąteczne wraz ze spektaklem dla podopiecznych Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Z zaproszenia skorzystały dzieci ze:  Stowarzyszenia Droga, Stowarzyszenia „Otwarty Dom”, Pomoc Polskim Dzieciom na Wschodzie, Dom Dziecka „Nasz Dom – Dobry Pasterz, Placówka Opiekuńczo Wychowawcza im. dr Ireny Białówny oraz  Dom Dziecka w Białowieży. Wśród zaproszonych gości z wielką radością powitaliśmy grupę dzieci z Litwy, które spędzają Święta w Białymstoku.

(więcej…)


Fundacja Pomaganie jest trendy.

Fundacja Pomaganie jest trendy we współpracy z firmą “Todos” oraz firmą Merkury S.A. jako pierwsi w Polsce wprowadzili do sieci handlowych oraz sklepów tradycyjnych serię naturalnych produktów. Głównym celem jest jednak wspieranie fundacji, która w ramach projektu przekazuje aż 75% zysków ze sprzedaży.  Firma Merkury S.A. wspiera fundację i posiada w swoim asortymencie produkty marki Babu. Liczymy na Państwa wsparcie.
50% zysków przekazywane jest na lokalne potrzeby w danym mieście
25% zysków jest przekazanych na budowę sierocińca w Ugandzie
25% zysków jest przekazanych na budowanie świadomości na temat autyzmu w Polsce

(więcej…)


Wizytówka marki Clipper.

Bartek Teter pracuje na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie Merkury S.A. Jest kierowcą którego pasją są rajdy samochodowe dla amatorów KJS i SKJS (czyli Konkursowa Jazda Samochodem). Od najmłodszych lat pasjonował się sportem oraz motoryzacją. Pierwsze próby w rajdach Polskim Fiatem 126p zaczęły się na początku roku 2000. Rajdy to nie tylko pasja i chęć przeżycia czegoś niezwykłego, ale również dbanie o bezpieczeństwo. Auto Bartka jest wizytówką marki Clipper i zostało całkowicie zmodyfikowane zgodnie z załącznikami J (FIA).

Życzymy Bartkowi dalszych sukcesów.

https://www.facebook.com/clippermotorsportteam