Pomagamy – Merkury SA

Firma


Merkury S.A. po raz kolejny wspiera „Stowarzyszenie Droga”

W ramach realizacji projektu „Odbudować rodzinę”  Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Droga w dniach 25 sierpień -1 wrzesień 2018 r. organizuje nieodpłatny wypoczynek rodzinny w Jastarni dla rodziców i dzieci  z Białegostoku  oraz gminy Dobrzyniewo Duże, Juchnowiec Kościelny, Narew .Pragniemy zabrać ze sobą od 80- 100 rodzin w tym 120-150 dzieci. Dzięki temu wyjazdowi stworzymy dzieciom warunki i atmosferę do wzajemnej integracji. Pomożemy w ten sposób przezwyciężyć im poczucie niższości. W trakcie wyjazdu rodzice i dzieci będą brać  udział w terapii, zajęciach tematycznych, ogólnorozwojowych.

(więcej…)


Spektakl Świąteczny w Operze Podlaskiej.

Firma Merkury S.A. zorganizowała spotkanie świąteczne wraz ze spektaklem dla podopiecznych Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Z zaproszenia skorzystały dzieci ze:  Stowarzyszenia Droga, Stowarzyszenia „Otwarty Dom”, Pomoc Polskim Dzieciom na Wschodzie, Dom Dziecka „Nasz Dom – Dobry Pasterz, Placówka Opiekuńczo Wychowawcza im. dr Ireny Białówny oraz  Dom Dziecka w Białowieży. Wśród zaproszonych gości z wielką radością powitaliśmy grupę dzieci z Litwy, które spędzają Święta w Białymstoku.  Dzieci wraz z opiekunami zostały zaproszone do Opery i Filharmonii Podlaskiej na bajkę muzyczną „Adonis ma gościa”, piękną opowieść o szacunku, zrozumieniu dla innych, oraz o sile przyjaźni. Każde dziecko zostało obdarowane misiem, przyjacielem do przytulania.

Zarząd oraz Pracownicy firmy Merkury S.A życzy wszystkim dzieciom i ich opiekunom Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku.


Fundacja Pomaganie jest trendy.

Fundacja Pomaganie jest trendy we współpracy z firmą “Todos” oraz firmą Merkury S.A. jako pierwsi w Polsce wprowadzili do sieci handlowych oraz sklepów tradycyjnych serię naturalnych produktów. Głównym celem jest jednak wspieranie fundacji, która w ramach projektu przekazuje aż 75% zysków ze sprzedaży.  Firma Merkury S.A. wspiera fundację i posiada w swoim asortymencie produkty marki Babu. Liczymy na Państwa wsparcie.
50% zysków przekazywane jest na lokalne potrzeby w danym mieście
25% zysków jest przekazanych na budowę sierocińca w Ugandzie
25% zysków jest przekazanych na budowanie świadomości na temat autyzmu w Polsce

Firma Merkury S.A. Zaprasza do wspólnego pomagania.

http://www.pomaganiejesttrendy.com.pl/


Wizytówka marki Clipper.

Bartek Teter pracuje na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie Merkury S.A. Jest kierowcą którego pasją są rajdy samochodowe dla amatorów KJS i SKJS (czyli Konkursowa Jazda Samochodem). Od najmłodszych lat pasjonował się sportem oraz motoryzacją. Pierwsze próby w rajdach Polskim Fiatem 126p zaczęły się na początku roku 2000. Rajdy to nie tylko pasja i chęć przeżycia czegoś niezwykłego, ale również dbanie o bezpieczeństwo. Auto Bartka jest wizytówką marki Clipper i zostało całkowicie zmodyfikowane zgodnie z załącznikami J (FIA).

Życzymy Bartkowi dalszych sukcesów.

https://www.facebook.com/clippermotorsportteam


Sportowiec Rafał Anikiej.

Rafał Anikiej urodził się 13 sierpnia 1999 roku w Białymstoku. Przygodę z łyżwami rozpoczął w trzeciej klasie szkoły podstawowej.  Z czasem sport przerodził się w pasję i poczuł, że to jest to co chce robić w życiu. W gimnazjum rozpoczął profesjonalne treningi z nowym trenerem Dariuszem Kuleszą. Doświadczenie trenera oraz talent i pracowitość Rafała szybko dały rewelacyjne rezultaty.  W ostatniej klasie gimnazjum Rafał zakwalifikował się do Mistrzostw Świata juniorów w Japonii. W ostatnich pięciu latach pobił kilka juniorskich rekordów Polski, został Mistrzem Polski juniorów C. Na ostatnich Mistrzostwach Polski zajął drugie miejsce walcząc z seniorami. Zdobył 12 miejsce na 1500m na Pucharze Świata w Chinach.

Firma Merkury S.A. wspiera rozwój młodego i pracowitego zawodnika. Kibicujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów.

https://www.ottoteam.pl/rafal-anikej