Mediheal. Maski do pielęgnacji twarzy. – Merkury SA

Aktualności


Mediheal. Maski do pielęgnacji twarzy.

Mediheal to lider na wymagającym koreańskim rynku masek do pielęgnacji twarzy. Marka oferuje szeroki wachlarz innowacyjnych i skutecznych produktów, zaspokajających wszystkie potrzeby skóry. Właścicielem marki Mediheal jest Wangsaeng Chemical (dawniej L&P Cosmetics Co., Ltd.) koreańska firma z siedzibą w Seulu, której początki sięgają 1969 roku. Marka Mediheal wywodzi się z prestiżowej szkoły medycznej na Uniwersytecie w Seulu. Innowacyjne produkty marki są opracowywane przez wysokiej klasy biotechnologów i dermatologów.

Mediheal promuje ideę domowego spa, w którym efekt pięknej cery można uzyskać bez konieczności zabiegu chirurgicznego i częstych wizyt u kosmetyczki. Wszystkie produkty Mediheal są testowane dermatologicznie, w pełni bezpieczne w użyciu i spełniają wymogi Unii Europejskiej.

Maski Mediheal zawierają nowoczesne i bardzo skuteczne składniki, jak np. stymulujący odnowę komórkową kompleks DNA, AA2G – aktywną formę witaminy C, która aktywuje się dopiero w kontakcie ze skórą twarzy, działający wybitnie przeciwstarzeniowo glutation, N.M.F – naturalną substancję wytwarzaną przez skórę, aby zachować jej właściwe nawilżenie czy heksapeptyd-8 acetylu – innowacyjną alternatywę dla botoksu.

 

Zobacz pełną ofertę masek Mediheal>>