Dane kontaktowe firmy Merkury S.A.

 

ADRES ul. Sejneńska 16, 15-399 Białystok TEL/FAX 85 742 91 97
NIP 542-32-28-109 MOBILE  662 286 643
REGON 200740280 E-MAIL kontakt@merkurysa.pl

 

RYNEK TRADYCYJNY
tel. TELEFON, e-mail: E-MAIL

Andrzej Anikiej
Dyrektor Handlowy d/s Rynku Tradycyjnego

tel. 691 451 414, e-mail: andrzej.anikiej@merkurysa.pl

Dział zamówień i fakturowania
tel. 691 691 134, e-mail: zamowienia@merkurysa.pl

ZDROWA ŻYWNOŚĆ
tel. TELEFON, e-mail: E-MAIL

Joanna Juchniewicz
Ogólnopolski Dyrektor d/s Rozwoju Kategorii Produktów Naturalnych

tel. 663 427 888, e-mail: joanna.juchniewicz@merkurysa.pl

Tomasz Krupski
Kierownik d/s Sieci Ogólnopolskich Kategorii Zdrowa Żywność

tel. 601 840 435, e-mail: tomasz.krupski@merkurysa.pl

RYNEK NOWOCZESNY
tel. TELEFON, e-mail: E-MAIL

Alicja Olszewska
Dyrektor d/s Rozwoju Rynku Nowoczesnego

tel. 665 431 252, e-mail: alicja.olszewska@merkurysa.pl

Hubert Walczak
Key Account Manager

tel. 695 551 045, e-mail: hubert.walczak@merkurysa.pl

RYNEK APTECZNY
tel. TELEFON, e-mail: E-MAIL

Radosław Zambrowski
Key Account Manager

tel. 609 993 872, e-mail: radosław.zambrowski@merkurysa.pl

RYNEK E-COMMERCE
tel. TELEFON, e-mail: MAIL

Radosław Szczepaniak
Kierownik d/s rynku e-commerce

tel. 691 364 129, e-mail: radoslaw.szczepaniak@merkurysa.pl

DZIAŁ ZAKUPÓW
tel. TELEFON, e-mail: E-MAIL

Agnieszka Głębocka
Dyrektor d/s Zakupów

tel. 665 428 460, e-mail: agnieszka.glebocka@merkurysa.pl

DZIAŁ LOGISTYKI
tel. TELEFON, e-mail: E-MAIL

Rafał Koc
Dyrektor d/s magazynowania i logistyki

tel. 603 151 993, e-mail: rafal.koc@merkurysa.pl

Bartosz Kozłowski
Kierownik Logistyki

tel. 665 428 446, e-mail: bartosz.kozlowski@merkurysa.pl

BIURO
tel. TELEFON, e-mail: E-MAIL

Barbara Sewastianik
HR

tel. 609 780 144, e-mail: rekrutacje@merkurysa.pl

Anna Rutkowska
Kadry

tel. 607 280 307, e-mail: anna.rutkowska@merkurysa.pl

Michał Aleksiejczuk
Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej

tel. 691 695 677, e-mail: michal.aleksiejczuk@merkurysa.pl

MARKETING
tel. TELEFON, e-mail: E-MAIL

Barbara Zalewska
Specjalista d/s marketingu

tel. 885 551 194, e-mail: barbara.zalewska@merkurysa.pl

Dorota Piotrowska
Specjalista d/s marketingu

tel. 885 230 813, e-mail: dorota.piotrowska@merkurysa.pl

WINDYKACJA
tel. TELEFON, e-mail: E-MAIL

Marta Marcińczyk
Specjalista d/s windykacji

tel. 885 222 034, e-mail: marta.marcińczyk@merkurysa.pl