Szukasz pracy?

Jesteś zainteresowany pracą w firmie Merkury S.A. Dołącz do nas i przekonaj się, że podjąłeś słuszną decyzję. Nasz zespół to ponad 240 osób. Stawiamy na dynamiczny rozwój oraz na pogłębianie wiedzy w zakresie asortymentu zdrowej żywności, kosmetyków, leków i suplementów diety oraz asortymentu FMCG. Dzięki 14-letniemu doświadczeniu oraz pozycji lidera na rynku możemy zaproponować Ci dynamiczny i atrakcyjny rozwój zawodowy. Wybór firmy Merkury S.A to okazja do zmierzenia się z nowym wyzwaniem.

Kim jesteśmy?

Etapy rekrutacji

1
Znalazłeś interesujące Cię stanowisko? Wypełnij formularz rekrutacyjny, zajmie Ci to tylko kilka minut. Jeżeli w danym momencie nie ma żadnej propozycji z ofertą pracy to prześlij nam swoje CV, ze wskazaniem w tytule maila stanowiska lub obszaru w jakim chciałbyś podjąć zatrudnienie. Odezwiemy się do Ciebie niezwłocznie, jeżeli Twoje kwalifikacje będą spełniać nasze oczekiwania.
2
Jeśli spełniasz wymagania podane w ogłoszeniu lub powstanie wakat we wskazanym przez Ciebie obszarze, powiadomimy Ciebie o terminie spotkania rekrutacyjnego. Wstępna rozmowa kwalifikacyjna ma na celu zweryfikowanie danych, które zawarłeś w aplikacji. Podczas tej rozmowy uzyskasz dodatkowe informacje o stanowisku oraz o firmie.
3
Osoby, które spełniają kryteria określone dla danego stanowiska, zapraszamy na kolejną rozmowę. Podczas tego spotkania upewnimy się, w jakim stopniu wpisujesz się nie tylko w wymagania i kompetencje, ale również strukturę organizacyjną naszej firmy.
4
Przekazujemy informację zwrotną wszystkim Kandydatom, z którymi się spotkamy w procesie rekrutacyjnym. Jeżeli zostaniesz wybrany w tym etapie dowiesz się o wszystkich niezbędnych warunkach zatrudnienia i dodatkowych świadczeniach, jakie oferujemy naszym Pracownikom.

Prześlij nam swoje CV. Odezwiemy się jeżeli Twoje kwalifikacje będą odpowiadały naszym oczekiwaniom.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Białystok

Opis: Merkury S.A. – lider w ogólnopolskiej dystrybucji produktów zdrowej żywności, kosmetyków, kosmetyków naturalnych leków, suplementów diety oraz FMCG, zatrudni Asystenta/Specjalistę ds. marketingu w Białystoku.

Lokalizacja: Region: województwo świętokrzyskie.

Opis: Merkury S.A. – lider w ogólnopolskiej dystrybucji produktów zdrowej żywności, kosmetyków, kosmetyków naturalnych leków, suplementów diety oraz FMCG, zatrudni Przedstawiciela Handlowego na woj. świętokrzyskie

 

Lokalizacja: Region: województwo lubelskie.

Opis: Merkury S.A. – lider w ogólnopolskiej dystrybucji produktów zdrowej żywności, kosmetyków, kosmetyków naturalnych leków, suplementów diety oraz FMCG, zatrudni Przedstawiciela Handlowego na region woj. lubelskie.

 

Lokalizacja: Region: województwo łódzkie.

Opis: Merkury S.A. – lider w ogólnopolskiej dystrybucji produktów zdrowej żywności, kosmetyków, kosmetyków naturalnych leków, suplementów diety oraz FMCG, zatrudni Przedstawiciela Handlowego na region woj. łódzkie.

 

Lokalizacja: Region: pomorski.

Opis: Merkury S.A. – lider w ogólnopolskiej dystrybucji produktów zdrowej żywności, kosmetyków, kosmetyków naturalnych leków, suplementów diety oraz FMCG, zatrudni Przedstawiciela Handlowego na region pomorski.

Lokalizacja: Region kujawsko-pomorski

Opis: Merkury S.A. – lider w ogólnopolskiej dystrybucji produktów zdrowej żywności, kosmetyków, kosmetyków naturalnych leków, suplementów diety oraz FMCG, zatrudni Przedstawiciela Handlowego na region kujawsko-pomorskie.

Lokalizacja: województwo podlaskie.

Opis: Merkury S.A. – lider w ogólnopolskiej dystrybucji produktów zdrowej żywności, kosmetyków, kosmetyków naturalnych leków, suplementów diety oraz FMCG, zatrudni Przedstawiciela Handlowego na region podlaski.

Lokalizacja: Region mazowiecki.

Opis: Merkury S.A. – lider w ogólnopolskiej dystrybucji produktów zdrowej żywności, kosmetyków, kosmetyków naturalnych leków, suplementów diety oraz FMCG, zatrudni Przedstawiciela Handlowego na region mazowiecki.

Lokalizacja: woj. podkarpackie.

Opis: Merkury S.A. – lider w ogólnopolskiej dystrybucji produktów zdrowej żywności, kosmetyków, kosmetyków naturalnych leków, suplementów diety oraz FMCG, zatrudni Przedstawiciela Handlowego na region woj. podkarpackiego.