Szukasz pracy?

Jesteś zainteresowany pracą w firmie Merkury S.A. Dołącz do nas i przekonaj się, że podjąłeś słuszną decyzję. Nasz zespół to 280 osób. Stawiamy na dynamiczny rozwój oraz na pogłębianie wiedzy w zakresie asortymentu zdrowej żywności, kosmetyków, leków i suplementów diety oraz asortymentu FMCG. Dzięki 13-letniemu doświadczeniu oraz pozycji lidera na rynku możemy zaproponować Ci dynamiczny i atrakcyjny rozwój zawodowy. Wybór firmy Merkury S.A to okazja do zmierzenia się z nowym wyzwaniem.

Kim jesteśmy?

Etapy rekrutacji

1
Znalazłeś interesujące Cię stanowisko? Wypełnij formularz rekrutacyjny, zajmie Ci to tylko kilka minut. Jeżeli w danym momencie nie ma żadnej propozycji z ofertą pracy to prześlij nam swoje CV, ze wskazaniem w tytule maila stanowiska lub obszaru w jakim chciałbyś podjąć zatrudnienie. Odezwiemy się do Ciebie niezwłocznie, jeżeli Twoje kwalifikacje będą spełniać nasze oczekiwania.
2
Jeśli spełniasz wymagania podane w ogłoszeniu lub powstanie wakat we wskazanym przez Ciebie obszarze, powiadomimy Ciebie o terminie spotkania rekrutacyjnego. Wstępna rozmowa kwalifikacyjna ma na celu zweryfikowanie danych, które zawarłeś w aplikacji. Podczas tej rozmowy uzyskasz dodatkowe informacje o stanowisku oraz o firmie.
3
Osoby, które spełniają kryteria określone dla danego stanowiska, zapraszamy na kolejną rozmowę. Podczas tego spotkania upewnimy się, w jakim stopniu wpisujesz się nie tylko w wymagania i kompetencje, ale również strukturę organizacyjną naszej firmy.
4
Przekazujemy informację zwrotną wszystkim Kandydatom, z którymi się spotkamy w procesie rekrutacyjnym. Jeżeli zostaniesz wybrany w tym etapie dowiesz się o wszystkich niezbędnych warunkach zatrudnienia i dodatkowych świadczeniach, jakie oferujemy naszym Pracownikom.