Szukasz pracy?

Jesteś zainteresowany pracą w firmie Merkury S.A. dołącz do nas i przekonaj się, że podjąłeś słuszną decyzję.

MERKURY S.A. – to lider ogólnopolskiej dystrybucji, obsługujący rynki: tradycyjny, nowoczesny, farmaceutyczny, e-commerce. Stawiamy na dynamiczny rozwój oraz na pogłębianie wiedzy w zakresie asortymentu zdrowej żywności, kosmetyków, leków i suplementów diety oraz asortymentu FMCG. Nasz zespół to ok. 250 osób i wciąż rośnie. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu oraz pozycji lidera na rynku możemy zaproponować Ci dynamiczny i atrakcyjny rozwój zawodowy.

Jeżeli chcesz pracować w firmie, w której:

  • zwracamy się do siebie po imieniu (bez względu na poziom w hierarchii);
  • nasi pracodawcy dofinansowują nam ubezpieczenie AXA oraz opiekę medyczną Lux Med;
  • jako pracownicy możemy w preferencyjnych cenach kupować produkty, które sami sprzedajemy, dzięki czemu asortyment w ilości ok. 5000 SKU znamy „organoleptycznie”;
  • jako pracownik mobilny otrzymujesz narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, w tym samochód marki Ford;
  • pracując w pionach zaopatrzenia, marketingu, sprzedaży możesz uczestniczyć w topowych targach i eventach branżowych;
  • pracując w pionach administracji, finansowo-księgowym możesz pracować w nowoczesnych przestrzeniach biurowych z zabezpieczonymi dostępami;
  • pracując w pionie logistyki możesz współpracować z największymi firmami kurierskimi lub pracować w nowoczesnym magazynie wysokiego składowania za pomocą skanerów kodów kreskowych.

Wybór firmy Merkury S.A to okazja do zmierzenia się z nowym wyzwaniem.

Kim jesteśmy?

Etapy rekrutacji

1
Znalazłeś interesujące Cię stanowisko? Wypełnij formularz rekrutacyjny, zajmie Ci to tylko kilka minut. Jeżeli w danym momencie nie ma żadnej propozycji z ofertą pracy to prześlij nam swoje CV, ze wskazaniem w tytule maila stanowiska lub obszaru w jakim chciałbyś podjąć zatrudnienie. Odezwiemy się do Ciebie niezwłocznie, jeżeli Twoje kwalifikacje będą spełniać nasze oczekiwania.
2
Jeśli spełniasz wymagania podane w ogłoszeniu lub powstanie wakat we wskazanym przez Ciebie obszarze, powiadomimy Ciebie o terminie spotkania rekrutacyjnego. Wstępna rozmowa kwalifikacyjna ma na celu zweryfikowanie danych, które zawarłeś w aplikacji. Podczas tej rozmowy uzyskasz dodatkowe informacje o stanowisku oraz o firmie.
3
Osoby, które spełniają kryteria określone dla danego stanowiska, zapraszamy na kolejną rozmowę. Podczas tego spotkania upewnimy się, w jakim stopniu wpisujesz się nie tylko w wymagania i kompetencje, ale również strukturę organizacyjną naszej firmy.
4
Przekazujemy informację zwrotną wszystkim Kandydatom, z którymi się spotkamy w procesie rekrutacyjnym. Jeżeli zostaniesz wybrany w tym etapie dowiesz się o wszystkich niezbędnych warunkach zatrudnienia i dodatkowych świadczeniach, jakie oferujemy naszym Pracownikom.