Historia fimy MERKURY S.A.

Historia firmy Merkury S. A. to historia firmy, która w zaledwie kilku lat przebyła niezwykła drogę od małego rodzinnego przedsiębiorstwa, aż do momentu, w którym stała się jedną z największych dystrybutorów w Polsce w swojej branży.

dot
2018

rrrrrrrrrrrrrrrr

2017

Otwieramy się na nowe rozwiązania. Podejmujemy decyzje o wdrożeniu nowoczesnej platformy internetowej umożliwiająca zdalną obsługę w modelu Business-to-Business, systemu sprzedaży za pomocą Platformy B2B.

2016

Rozszerzamy ofertę kosmetyków naturalnych o markę Natura Siberica. Bogata oferta produktów, zapewnia nam pozyskiwanie nowych klientów.

2015

Robimy kolejny krok w kierunku rozwoju i osiągamy rekord w przychodzie.

2014

Spółka odnotowuje rekordowy przychód.

2014

Powstaje dodatkowa przestrzeń kompletacyjna (antresola) i wprowadzono znaczące zmiany w systemie WMS

2014

Przejęcie kolejnego konkurenta firmy UNIFARM Słupsk, Przedsiębiorstwo Hurtu Farmaceutycznego.

2013

Przejmujemy konkurencyjną Hurtownię Farmaceutyczną Dargo – Trade, dystrybutora specjalizującego się w sprzedaży leków na rynku masowym (sklepy, stacje benzynowe, kioski…itp) z 4 -tą pozycją na rynku pod względem obrotów).

2012

Robimy kolejny krok w kierunku dalszego rozwoju. Przekształcamy firmy w spółkę akcyjną. Kapitał zakładowy to 2 735 800,00 zł.

2012

Pracujemy nad optymalizacją i przyspieszeniem procesów magazynowych oraz poprawnością działa w obsłudze. Uruchamiamy oprogramowanie WMS wspomagające pracę w nowoczesnym magazynie.

2012

Kończymy największą w dziejach firmy inwestycję, budowę Centrum Logistycznego w Białymstoku. Nowoczesny magazyn wysokiego składowania typu o łącznej powierzchni ……..Jednocześnie przeprowadzamy się do nowej siedziby firmy. W dalszym ciągu zwiększamy nasz zespół, który liczy już

2010

Działamy w kierunku automatyzacji w zarządzaniu. Wdrażamy nowoczesny system ERP, który ułatwia zarządzanie kluczowymi procesami biznesowymi, pozwala na optymalne wykorzystanie zasobów firmy oraz usprawnienie pracy przedsiębiorstwa.

2010

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zwiększamy swój asortyment i rozpoczynamy sprzedaży produktów z kategorii żywność ekologiczna i żywność naturalna. Obserwujemy rynek i tworzymy własne standardy.

2008

Decydujemy się na rozszerzenie działalności na pozostałe regiony Polski. Stopniowo rozbudowujemy działy regionalne, co jednocześnie wiąże się ze zwiększeniem zatrudnienia. Podejmujemy decyzję o budowie własnego centrum logistycznego oraz siedziby firmy. Nasz zespół liczy ……..…

2004

Firmy Merkury powstaje w Białymstoku jako hurtownia farmaceutyczna. Zatrudniamy … nasza siedziba to malutkie biuro niewielki magazyn o powierzchni..

dot