Historia fimy MERKURY S.A.

Firma Merkury S.A. powstała w 2004 roku w Białymstoku. Od samego początku naszą siłą był rodzinny charakter przedsięwzięcia. Ukierunkowani na nowe wyzwania i potrzeby rynku, krok po kroku, rozwinęliśmy prężnie działającą spółkę akcyjną. Zbudowaliśmy przy tym liczne sieci kontaktów z kontrahentami oraz poszerzyliśmy naszą ofertę o nowe kategorie, importując i dystrybuując produkty z całego świata. Nasi klienci znajdą u nas najwyższej jakości artykuły ze zdrową żywnością, kosmetyki naturalne, a także leki i suplementy diety.

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, stworzyliśmy również nowoczesną platformę B2B. Opiekę nad każdym zamówieniem sprawują ponadto nasi przedstawiciele handlowi, dostępni na terenie całego kraju.

Historia naszej działalności to ciągły rozwój, zdobywanie doświadczeń i wiedzy, które pozwoliły nam stać się jednym z największych dystrybutorów w branży zdrowej żywności, naturalnych kosmetyków oraz leków i suplementów diety w Polsce.

dot
2017

Tworzymy nowoczesną platformę zakupów eMerkury, dzięki czemu system składania zamówień jest dla naszych klientów jeszcze szybszy i wygodniejszy.

2016

Wzbogacamy ofertę o nową markę kosmetyczną Natura Siberica i przyciągamy kolejnych klientów.

2014

Nie zwalniamy tempa, poszerzając naszą ofertę o kolejne nowości w działach ze zdrową żywnością i kosmetykami naturalnymi.

2012

Finalizujemy budowę centrum logistycznego, a firmę przekształcamy w spółkę akcyjną.

2010

Dynamicznie działamy na rynku i rozwijamy kolejne działy z produktami ze zdrową żywnością.

2008

Otwieramy nowe oddziały regionalne i rozpoczynamy budowę własnego centrum logistycznego.

2004

Zakładamy firmę Merkury i początkowo działamy jako hurtownia farmaceutyczna.

dot