Fitokosmetyki. Piękno z Natury! – Merkury SA

Aktualności


Fitokosmetyki. Piękno z Natury!

W ofercie Merkury S.A. posiadamy szeroką gamę kosmetyków Fito. Polecamy!

Marka Fitokosmetik to efekt wieloletnich badań nad kosmetykami naturalnymi. Unikatowość produktów polega na idealnie zrównoważonych recepturach, składających się z bezpiecznych dla zdrowia, roślinnych składników. Formuły dostosowane są do potrzeb każdego rodzaju skóry. Asortyment odpowiada wysokim standardom wyznaczonym dla nowoczesnych kosmetyków, a proces produkcji podlega wszystkim niezbędnym certyfikacjom.

Od 2003 roku rosyjski producent Naturkosmetic tworzy kosmetyki, które pomagają zachować naturalne piękno, młodą skórę i nienaganny wygląd.

Producent wziął pod uwagę potrzeby współczesnych kobiet i ich największy problem – brak czasu. Udało mu się zmienić codzienną, domową pielęgnację ciała w zabiegi o skuteczności tych z salonów kosmetycznych.

Fitokosmetyki to cała gama produktów do pielęgnacji włosów, skóry twarzy i ciała. W ofercie marki znajdziemy maseczki, kremy, mydła, balsamy, szampony, odżywki, naturalne henny oraz sole do kąpieli i preparaty do pielęgnacji paznokci. Marka wyróżnia się proponując także szeroką gamę  glinek kosmetycznych.

 

Zobacz pełną ofertę kosmetyków Fito >>