Docenione za smak - Merkury S.A. - Dystrybutor i importer, ponad 450 marek w ofercie.

Aktualności


Docenione za smak

Wyróżnieniem za SMAK warto się chwalić, więc to robimy! Miło nam poinformować, że linia wyjątkowych sosów marki Daryna zdobyła wyróżnienie w konkursie „Złote Innowacje FMCG & Retail 2021”.

Chardash, Ketcha, Hot Grill i Sacebeli to sosy rodem z Bliskiego Wschodu. Stworzone z pomidorów, warzyw i ziół, ale bez cukru, zostały docenione w kategorii „Przyprawy i sosy”.

Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu, organizowanego przez Wydawnictwo Fischer Trading Group – wydawcę magazynu „Hurt & Detal”, odbyło się 25 października 2021 r. podczas uroczystej gali w Teatrze Kamienica. Laureaci konkursu wyłonieni zostali w internetowym badaniu konsumenckim, które zostało zrealizowane przez firmę BlueHorizONE. Produkty i rozwiązania oceniane były w 31 kategoriach podzielonych na 5 grup: Smak, Skład, Opakowanie, Odpowiedź na potrzeby i Chwile z produktem.

To już trzecia edycja konkursu wyłaniającego najbardziej nowatorskie produkty FMCG i koncepty oraz urządzenia branży retail. Cieszymy się, że jesteśmy w ich gronie.