15 lat Merkury SA - Merkury S.A. - Dystrybutor i importer, ponad 450 marek w ofercie.

Aktualności


15 lat Merkury SA

W sobotę 8.06, firma Merkury SA świętowała 15-lecie swojego powstania. Niemal 300 pracowników z całej Polski i kilkudziesięciu dostawców z całego świata bawiło się z nami tego dnia najpierw w Operze i Filharmonii Podlaskiej a następnie na wielkiej gali zorganizowanej w Hotelu Gołębiewskim.

Merkury SA ma już 15 lat – to nie lada okazja do świętowania, dlatego też do Białegostoku zjechali pracownicy firmy z całej Polski. Swoją obecnością zaszczycili nas również dostawcy, którzy do stolicy Podlasia przybyli z całego świata.

Obchody rozpoczęły się w Operze i Filharmonii Podlaskiej, gdzie specjalnie dla pracowników i przyjaciół Merkurego zagrany został, „Upiór w operze” Andrew Lloyd Webbera, który zachwycił wszystkich uczestników.

Następnie wszyscy przenieśli się do Hotelu Gołębiewskiego, gdzie odbyła się gala, podczas której Prezes Zarządu, Tadeusz Pawłowski, zaprosił wszystkich na sentymentalną podróż po historii firmy oraz nakreślił kierunek, w którym spółka będzie podążać.

W dalszej części gali za wielkoduszność zarządowi firmy dziękował ojciec Edward Konkol. Nie obyło się również bez podziękowania pracownikom, którzy w Merkurym są najdłużej. Wyróżniona została też nasza koleżanka Basia, której wielkie serce przyczyniło się do zebrania ogromnej kwoty pieniędzy na operację dziecka jednego z naszych pracowników. Głos zabrali także producenci, którzy niejednokrotnie chwalili innowacyjność i sposób działania przedsiębiorstwa.

Dziękujemy wszystkim, którzy w ciągu tych 15 lat w mniejszym lub większym stopniu przyczynili się do budowy firmy Merkury SA.